Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat'ın 2. Yeni Noterin hizmete girmesi ve 2. Noteri Fuat Şenoğlu'nun göreve başlamasıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Başkan Şahin, vatandaşların noterlik işlerini daha hızlı şekilde halletmesi açısından ilçede yeni bir Noter açılmasının önemli olduğunu söyledi.


Şahin: “Yeni noterin ilçeye hayırlı olmasını diliyorum. İlçede önemli bir eksikliğin giderildiğine inanıyorum. Sürekli büyüyen ve gelişen Midyat’ın sadece bir tane noter olduğu için vatandaşların noterlik işlemleri aksıyordu. Yeni açılan noterle birlikte bu sıkıntıda giderildi. Midyat’ta 2.Noterliğin hizmete girmesi bizi gerçekten çok memnun etti, biz de yeni noterimizi ziyaret edip hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni açılan noterle birlikte bu sıkıntılar giderildi. Vatandaşlarımız alım-satım, vekâlet işlemlerini daha kolay bir şekilde halledebilecekler. 2. Noterimiz ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.


2. Noteri Fuat Şenoğlu’ da, Başkan Şahin’in ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Midyat’ta görev yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.


Midyat’ın 2. Noterliği, Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No:201/22 Midyat adresinde hizmete başladı. 

Telefon Numarası: 0 482 502 44 47