Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan vekili Tuncay Akkoyun, Savur İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan V. Tuncay Akkoyun, yatırımlar hakkında bilgi almak ve incelemelerde bulunmak üzere Savur ilçesini ziyaret etti.
 
Vatandaşların beklentilerine cevap vermek amacıyla Mardin Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve kamu kurumları tarafından devam eden ve yapılması planlanan çalışmaları yerinde incelemek üzere ilçe ziyaretlerini sürdüren Vali Akkoyun, bu kapsamda ilk olarak Savur Kaymakamlığını ve Belediyesi’ni ziyaret etti. Kaymakam/Belediye Başkan V. Fatih Çevik ve ilgili kurum müdürleri ile beraber ilçenin değerini artıracak yatırımlar konusunda görüş alışverişinde bulunarak ilçenin genel durumu, tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Midyat Gündem Google News'te

Savur’un tek kadın muhtar adayı çalışmalarını sürdürüyor! Savur’un tek kadın muhtar adayı çalışmalarını sürdürüyor!


 
Daha sonra Savur ilçemizde istihdam hareketliliği ve ilçenin ekonomisini canlandıran, aynı zamanda bir istihdam alanı oluşturarak Savur'un gençlerine iş imkanı sunan tekstil Fabrikasını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Ardından Savur ilçemizde ki kamu yatırımlarını yerinde incelemeye devam etti.
 
Köyü taş yapılarıyla dikkat çeken, eski bir Süryani Köyü olan Dereiçi Savur (Killit) Köyü’nü ziyaret eden Valimiz/Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Tuncay Akkoyun, sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarını yerinde inceledi.
 
Son olarak Valimiz/Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Tuncay Akkoyun, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam etti. Esnafı ziyaret ederek, talep ve isteklerini dinleyen Vali Akkoyun’a incelemeleri sırasında Kaymakam ve Belediye Başkan V. Fatih Çevik ve diğer ilgili kurum amirleri eşlik etti. Sayın Valimiz esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, onların taleplerini dinledi. Esnaflara bol bereketli işler, vatandaşlara sağlık dolu günler temennisinde bulundu.

Editör: TE Bilisim