Başkan Veysi Şahin, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarını gezdi

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat Kız Anadolu İmam Hatip Lise’ sinde açılan bilimsel ve teknolojik çalışmaların yer aldığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nı gezerek öğrencilerin yaptığı çalışmaları inceledi.

Başkan Veysi Şahin, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarını gezdi

Midyat Kız Anadolu İmam Hatip Lise’ öğrencileri tarafından hazırlanan birbirinden ilginç proje okul bahçesinde tanıtıldı.

Bilim Fuarındaki stantları tek tek gezen Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin ve protokol üyeleri, öğrencilerin yıl boyunca çalışıp hazırladıkları projeleri ile ilgili bilgi aldılar. Fuarda sergilenen proje protokol üyeleri ve davetliler tarafından tam not alırken, öğrencilerin 5 aylık bir çalışmanın ardından ortaya koydukları eserlerden dolayı heyecanlı oldukları gözlendi.

Midyat Kız Anadolu İmam Hatip Lise’ sinde açılan bilimsel ve teknolojik çalışmaların yer aldığı fuara, AK Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Altay, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Muazzez Acar, Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisi Hüseyin Yücel, Okul Müdürü Nurettin Akkurt, oklu idaresi, proje koordinatörleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2022, 21:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER