Başkan Şahin, Final Akademi Okulları öğrenci ve yöneticilerini kabul etti

Mardin’in Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat Final Akademi Okulları idareci, öğretmen ve öğrencilerini kabul etti

Başkan Şahin, Final Akademi Okulları öğrenci ve yöneticilerini kabul etti

Midyat Özel Final Akademi Okulları Kurucu Müdürü Mehmet Serdal Uran, Okul Müdürü Ahmet Ahsan Dilek, İdareci, öğretmen ve öğrencilerle birlikte Belediye Başkanı Veysi Şahin’e ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Veysi Şahin, kabulde; Yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilere hayırlı olmasını dileyerek, "Midyat Belediyesi olarak, okullarımızın ihtiyaçlarını karşılama yolunda çaba gösteriyoruz. Resmi ve özel okul ayrımı gözetmeden eğitim için her tülü desteği veriyoruz. Okullarımızın, boya, badana, ihata duvarı gibi önemli ihtiyaçlarını karşıladık ve karşılıyoruz. Ama yeterli görmüyorum. Çok iyi biliyorum ki ülkemin geleceği siz öğretmen ve öğrencilerimizin elinde. Bunun içindir ki eğitime ne yapsak azdır.” Dedi.

Midyat Özel Final Akademi Okulları Kurucu Müdürü Mehmet Serdal Uran ise, İlçede yapılan asfaltlama, çevre düzenlemeleri ve benzeri çalışmalardan dolayı başkan Şahin’e teşekkür ederek plaket takdim etti.

Yapılan görüşmenin ardından, hatıra fotoğraf çekildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdülgani Aslan
Abdülgani Aslan - 4 ay Önce

Hayırsever kişiliği ile bilinen Belediye Başkanı Veysi Şahin,
Yerel seçimler öncesi adaylık sürecinde, ”Kazanırsam maaşımla öğrencilere burs vereceğim” diyerek söz vermişti. Kazanmasının ardından Milletvekili ve Belediye Başkanlığı maaşının tamamını engelli ve özellikle kız öğrencilere burs dağıtmaya devam ediyor. Makam aracı kullanmayan kendi özel aracını makam aracı olarak kullanıyor. İlçeye Babası ve annesi Hacı Ali – Naime Şahin adına Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Yaptırıyor. Allah Ondan Razı Olsun İnşalah

SIRADAKİ HABER