Okul servis araç şoförlerine eğitim semineri verildi

Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik tescil Büro Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim görevlileri tarafından, Okul servis araç şoförlerine eğitim semineri verildi

Okul servis araç şoförlerine eğitim semineri verildi

Mardin’in Midyat ilçesinde, Yetkililer tarafından katılımcılara yönelik trafik eğitimi verilerek trafik kuralları ilgili eğitim semineri verildi.

Midyat Son Dakika Haberleriİlçede okul servis araçlarıyla yapılan taşımacılık faaliyetlerinin düzenini ve güvenliğini artırmak, olası trafik kazalarını azaltmak amacıyla öğrencileri taşıyacak olan okul servis şoförleri, personel servis sürücüleri ve rehber personeline yönelik eğitim Milli İrade Okulu konferansa salonunda gerçekleştirildi.

Eğitime 87 sürücü katıldı.

Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim görevlileri tarafından verilen seminerde; emniyet kemerinin önemi, güvenli takip mesafesi, okul servis araçlarında bulunması gerekenler ve sürücü davranışları ile şoförlerin uyması gereken trafik kuralları hakkında eğitime katılanlara slayt eşliğinde bilgiler verildi. Eğitime 87 sürücü ve rehber personeli katıldı.

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2021, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER