Dicle Elektrik Kampanyayı İleri Tarihe Uzattı

Dicle Elektrik’in İndirim Kampanyası 4 Kasım’a Kadar Uzatıldı

Dicle Elektrik Kampanyayı İleri Tarihe Uzattı

Dicle Elektrik’in İndirim Kampanyası 4 Kasım’a Kadar Uzatıldı

Dicle Elektrik’in, 31 Ekim’de sona ereceği açıklanan indirim kampanyası, son üç haftadır giderek artan ve özellikle kampanyanın son haftasında uzayan başvuru kuyrukları nedeniyle 4 Kasım Cumartesi günü mesai saati bitimine kadar uzatıldı.

Dicle Elektrik müşterilerinden gelen yoğun talebi dikkate alan şirket yönetimi, kampanyanın sona erme süresini 4 gün daha uzatarak gelen talebe olumlu yanıt verdi.

   

Şirketten yapılan açıklamada, 31 Aralık 2016 öncesine ait elektrik borçlarının gecikme cezalarının tamamen silindiği, toplam elektrik borcuna yüzde 70’e varan indirim yapıldığı ve 6 taksit olanağı bulunduğu hatırlatıldı.

Bu fırsatı kaçırmak istemeyen müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği kampanyada Dicle Elektrik Müşteri Hizmetleri Merkezleri, gelen talebi karşılayabilmek için cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermiş, son olarak 30 ve 31 Ekim günleri gece saat 22.00’ye kadar çalışmıştı.

Dicle Elektrik yönetimi, elektrik borcunu ödemeyen abonelerin elektrik hizmeti almasının ilgili yönetmelikler çerçevesinde mümkün olmadığına ve borçlu abone hakkında kesme işlemi yapılmasının tüm dağıtım şirketleri için kanuni bir zorunluluk olduğuna dikkat çekti.

Müşterilerinin bu indirim ve yeniden uzlaşma fırsatını iyi değerlendirmeleri çağrısında bulunan şirket, kampanyada yaşanan yoğun talep nedeniyle 4 günlük bir uzatma kararı alarak müşterilerinin çözüm arayışını kolaylaştırdı.

Buna göre elektrik borcu olanlar, 4 Kasım 2017 Cumartesi günü mesai saati bitimine kadar kendilerine en yakın Dicle Elektrik Müşteri Hizmetleri Merkezine giderek anlaşma yapabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER