Tivibu'dan aralık ayında çok sayıda içerik

- Tivibu "Film", "Dizi" ve "Belgesel" klasöründe çok sayıda içerik Tivibu abonelerinin beğenisine sunuluyor

Tivibu'dan aralık ayında çok sayıda içerik

İSTANBUL (AA) - Türk Telekom'un dijital televizyon platformu Tivibu, aralık ayında çok sayıda içeriği izleyicilerinin beğenisine sunuyor.

Türk Telekom açıklamasına göre, 2022 yılında vizyona giren ve izleyicilerin beğenisini kazanan yapımlar "Kirala Satın Al" klasöründe yer alırken, Tivibu "Film", "Dizi" ve "Belgesel" klasöründe çok sayıda içerik bulunuyor.

Tivibu, aralık ayında, "Kirala Satın Al" klasöründe Warner Bros ve Walt Disney'in yapımlarını ekranlara taşıyor. Müzisyen Elvis Presley'in hayatının anlatıldığı "Elvis" izleyicilerle buluşurken, Marvel Comics'in kahramanlarından Doktor Strange'ın maceralarını anlatan "Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında" yapımı "Kirala Satın Al" klasöründe yerini alıyor. "Tom ve Jerry: Kardan Adam'ın Diyarı" da platformda yer alan yapımlardan biri olarak öne çıkıyor.

Tivibu'nun "Film" klasöründe bu ay, gişede başarı elde eden "Bir Zamanlar... Hollywood'da" yapımı yer alıyor. Filmin başrolünde ise ünlü oyuncular Brad Pitt ve Leonardo Di Caprio yer alıyor. Ayrıca çocukların en sevdiği animasyon filmlerinden biri olan "Angry Birds Filmi 2"de aralık ayında izleyicilerle buluşuyor.

Almanya'nın en çok izlenen yüksek bütçeli yapımlarından biri olan polisiye dizi "Babylon Berlin", Tivibu "Dizi" klasöründe izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Dizide 1. Dünya Savaşı sonrası Berlin'in atmosferinde, Köln'lü Gereon Rath'ın bir soruşturma kapsamında Berlin'e taşınmasının ardından içine girdiği dolambaçlı hikaye üzerinden dönemin önemli tarihi olayları anlatılıyor. İngiliz Edebiyatı'nın yazarlarından Jane Austen'un romanından uyarlanan "Sanditon" dizisinin ikinci sezonu da Tivibu'da yerini alıyor.

Tivibu, "Belgesel" klasöründe aralık ayında uzay meraklıları için BBC'nin belgesellerinden "Görkemli Dünya"yı aboneleriyle buluşturuyor. Ayrıca, "Yavru Hayvanlar" belgeseli de klasörde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

YORUM EKLE