Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin’de bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Mardin Artuklu Üniversitesini de ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. İbrahim Özcoşar ile görüştü.

Vali Akkoyun’dan, Akkoyun’dan Kuran Kurslarına Büyük Destek Vali Akkoyun’dan, Akkoyun’dan Kuran Kurslarına Büyük Destek

Bakan Yardımcısı Dr. Eminoğlu, Mardin ArtukluÜniversitesi Rektörlüğünde ilk dört yıllık görev süresini dolduran ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Rektör olarak ataması yapılan Özcoşar’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Üniversite ziyaretinde Bakan Yardımcısı Dr. Eminoğlu’na Mardin Gençlik ve Spor İl Müdürü BeytullahBirlik, Türkiye Gençlik Vakfı Mardin İl Başkanı MuhyettinErtaş ve Ak Parti Mardin Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı da eşlik etti.

MAÜ Rektörü Özcoşar, Bakan Yardımcısı Dr. Eminoğlu’na, yürüttüğü gençlik çalışmaları ve sportif başarılarıyla ülkemizde ilk üniversiteler arasında yer alan ve son dönemde akademik etkinlikleri ve başarılarıyla da adından söz ettiren Mardin Artuklu Üniversitesi ile ilgili bilgiler verdi.

Rektör Özcoşar, gerçekleştirdiği ziyaret ve iyi dilekleri nedeniyle Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu’na memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.