Başkan Şahin, Kurban Bayramı mesajı yayımladı

Mardin’in Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, Kurban Bayramı mesajı yayımladı

Başkan Şahin, Kurban Bayramı mesajı yayımladı

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Kurban Bayramı mesajı yayımladı

AK Partili Midyat Belediye Başkanı İnşaat Mühendisi Veysi Şahin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak Belediye Personelini, Midyatlıların ve tüm İslam Âlemi'nin Kurban Bayramı'nı kutladı.

- Lütfen hemen aşılanın

Bayram mesajında tüm dünyayı etkisi altına Covid-19 pandemisi nedeniyle son 2 yıldır dini bayramların gelenek olduğu üzere ziyaretlerle kutlanamadığını hatırlatan Başkan Şahin, mesajında şu konulara yer verdi. "Bayramlar birlik ve beraberliğimizi arttıran manevi günlerdir. Bayram sevinç, mutluluk ve barış demektir. Geçmişten günümüze bayramlarımızı hep birlikte coşku içerisinde kutlayan bir millletiz.

Pandemi nedeniyle son iki yıldır gerek Ramazan gerekse Kurban Bayramları'nda büyüklerimizi, komşularımızı, dostlarımızı ziyaret edemedik, büyüklerimizin ellerini iç rahatlığı ile öpemedik, sevdiklerimize doya doya sarılamadık. Geleceğimiz ve güzel günler için pandemi önlemlerine uyalım. Lütfen hemen aşılanın. Bu sene ise Kurban Bayramı'na yoğun bir aşılama seferberliği ile giriyoruz. Umut ediyorum ki kısa zaman içerisinde pandemiyi yeneceğiz. Vatandaşlarımızdan önümüzdeki güzel günler için bu bayramda da temizlik, maske ve mesafe kurallarına azami ölçüde uymalarını rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Midyatlı vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutluyor, barış, sevgi, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum." dedi.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2021, 06:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER