Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Mardin’de

- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bir dizi ziyaret, temas ve incelemelerde bulunmak üzere Mardin’e geldi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Mardin’de

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, çeşitli açılış ve programlara katılmak, inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Mardin'e geldi.

Havalimanında Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Demirtaş tarafından karşılanan Bakan Karaismailoğlu, daha sonra valilik makamına geçti. 

Şeref defterini imzalayan Karaismailoğlu, ardından valilik makamına geçerek bir süre Demirtaş ile görüştü. Bakan Karaismailoğlu, sonra basına kapalı toplantı gerçekleştirdi.

Karaismailoğlu, Mardin programı doğrultusunda AK Parti Mardin İl Başkanlığınca düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldıktan sonra Derik ilçesinde taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunacak.

Derik ilçesindeki ziyaretin ardından Bakan Karaismailoğlu, çalışmaların sürdüğü Ceylanpınar-Kızıltepe Yolu, Kızıltepe Güney İmar Çevre Yolu ve Kızıltepe-Mardin Havalimanı Toplayıcı yollarında incelemelerde bulunduktan sonra Kızıltepe ilçesinde esnafı ziyaret edecek.

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2022, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER