Vali Demirtaş, Mahalle Muhtarlarının Taleplerini Dinledi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, ilçe ve kırsal mahalle muhtarlarının sorun ve taleplerini dinleyerek çözüme kavuşturmaya devam ediyor.

Vali Demirtaş, Mahalle Muhtarlarının Taleplerini Dinledi

Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda Vali Demirtaş ile bir araya gelen muhtarlar mahallelerinin sorunlarını dile getirdi.

Mahalle muhtarlarını tek tek dinleyerek ekibi ile notlarını alan Vali Demirtaş, sorunların çözümleri ile alakalı gerekli adımların atılacağı bilgisini verdi.

Büyükşehir Belediyesi olarak, 2020 yılında Mardin merkez ve ilçelerinde 500 km yol yaptıklarını dile getiren Vali Demirtaş, bugün itibariyle gerçekleştirilen ikinci yol yapım ihalesinde sene sonuna kadar 500 km daha yol yapacaklarını söyledi.

Mardin genelinde kış gelmeden yaklaşık 1000 km yol yaparak bu soruna köklü bir çözüm bulma çabası içerisinde olduklarını hatırlatan Vali Demirtaş konuşmasını şu şekilde sürdürdü;

‘’ Muhtarlarımız ile sık sık bir araya geliyoruz. Muhtarlarımız özellikle kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini doğrudan bizlere iletiyor. Bizlerde vakit kaybetmeden, anında ilgili çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bu taleplere karşılık veriyoruz. Yol ile birlikte bizlere su ile alakalı da talepler geliyor. MARSU ekiplerimiz bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyor. Muhtarlarımız ile birlikte iletişimimizi her geçen gün daha ileri bir seviyeye taşıyarak ürettiğimiz hizmetleri vatandaşımızın ayağına kadar götüreceğiz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2021, 22:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER