HÜDA PAR Midyat ilçe kongresi gerçekleştirildi

MARDİN - HÜDA PAR Mardin Midyat ilçe teşkilatının 2’nci Olağan Kongresi gerçekleştirildi.

HÜDA PAR Midyat ilçe başkanlığı görevini yürüten İsa Altunkaynak yeniden seçilerek güven tazeledi.

Bağlar Mahallesi Kocatepe İlkokulu konferans salonunda gerçekleştirilen kongrede, HÜDA PAR ilçe kongresine tek liste ile seçime giren mevcut başkan İsa Altunkaynak güven tazeledi.

İsa Altunkaynak, yapılan seçimin ardından bir teşekkür konuşması yaparak,  omuzlarına yüklenen bu kutlu emaneti misyonuna uygun hareket edeceğine ve destek veren herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Altunkaynak, görev süresince Midyat’ın gelişmesi için elinden geleni yapacağını belirterek şöyle konuştu. “sayın üyelerimizden ricamız, yanlışlarımızı görüp şahit oldukları anda bizleri uyarmaları, doğru icraatlar dada bizleri yalnız bırakmamalardır. Allah’tan dileğimiz kongremizin Midyat’ımıza, ülkemize ve İslam ümmetine hayırlar getirmesini diliyorum.” Dedi.

Kongreye, HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Dr. Aydın Gök, Mardin İl Başkanı Şehmus Akman, Belediye Başkan yardımcısı Tevfik Baysal, Midyat Toplu İşyeri Kooperatifi Başkanı İdris Taş, Midyat Esnaf ve Sanatkârlar Kooperatif Başkanı Mehmet Ali Akkurt ve partililer katıldı.