Bu Şehirde Yaşlılar Hiçbir Zaman Yalnız Olmayacak

Mardinmasa ı “Yalnız Değilsiniz” projesiyle yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor.

Bu Şehirde Yaşlılar Hiçbir Zaman Yalnız Olmayacak

Yaman, Bu Şehirde Yaşlılar Hiçbir Zaman Yalnız Olmayacak

Mardin Büyükşehir Belediyesi “mardinmasa” ekipleri başlattıkları “Yalnız Değilsiniz” projesiyle yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor. Onların hatırlarını soran ve ihtiyaçlarını gideren “mardinmasa” verdikleri hediyeler ile de gönüller alıyor. Devam eden proje ise vatandaşlar tarafından beğeni kazanıyor.

Vatandaşlarımızın yanındayız

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, yaşlı vatandaşları hiçbir zaman unutmadıklarını ve onların her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

 Mustafa Yaman, “Yaşlı vatandaşlarımızı da “mardinmasa” ile yalnız bırakmıyoruz”  “mardinmasa”nın yaptığı çalışmalar ile gönüllere taht kuruluyor. Bize hükümetimiz ve devletimiz tarafından Büyükşehir Belediye görevi tebliğ edildiğinde her vatandaşımızın yanında olacağımızı ifade etmiştik. “Sizin için çalışıyoruz” diyerek çıktığımız yolda 1 yıla önemli başarıları sığdırdık. Sosyal sorumluluk çalışmalarında da başarı elde ettik” dedi.

Yaşlı vatandaşları da asla unutmadıklarına değinen Yaman, “Yaşlı hemşehrilerimizi sürekli ziyaret ediyoruz. Biz dezavantajlı grupları her zaman önceliklerimiz arasına aldık. Onların sıkıntılarını çözüm olmak ve daha mutlu olmalarını hedefledik. Yaşlı vatandaşlarımız da bizler için hep değerli oldu. Elleri öpülesi büyüklerimizi hiç yalnız bırakmayacağız dedik ve yanıbaşlarında olduk. Kısacası yaşlı vatandaşlarımızın gönüllerini hep hoş tuttuk. “mardinmasa” ile sürdürdüğümüz proje ile hayır dualarını da aldığımız yaşlıları ziyaretlerimiz sürecek” şeklinde konuş u.

YORUM EKLE