"Hayata Değer Katmak"  seminerine yoğun ilgi

Mardin'de "Hayata Değer Katmak" seminerine yoğun ilgi

"Hayata Değer Katmak"  seminerine yoğun ilgi

"Hayata Değer Katmak"  seminerine yoğun ilgi

Mardin Büyükşehir Belediyesi, sanat ve kültürel etkinliklerine devam ediyor. Bu kapsamda Mardin Büyükşehir Belediyesi mardinmasa tarafından Artuklu Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen Kişisel Gelişim Uzamanı Yazar Ahmet Şerif İzgören'in sunduğu, "Hayata Değer Katmak" adlı seminere öğrenci ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Mustafa Yaman, Sanat ve kültürün şehri Mardin'de hemşehrilerimizin kişisel gelişimini önemseyen bir belediyecilik anlayışıyla çalıştıklarını söyledi.   

İnsan hayatına dokunan projeleri önemsediklerini anlatan Yaman, şöyle konuştu "Belediye olarak şehrimizde yaptığımız farklı kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra hemşehrilerimizin kişisel gelişimlerini de önemseyen bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mardinlilerin gelişime katkı sağlayacak her projeyi de hayata geçirmeye devam edeceğiz." Dedi.

Vatandaşlarımızın kendilerini her anlamda geliştirmelerini ve hayata daha mutlu bakmalarını isteyen bir belediye olduklarının altını çizen, Yaman, “ Bu anlayışla çalışıyoruz. Kültür, sanat ve kişisel gelişim projelerimiz devam ettiriyoruz. Öğrenci ve vatandaşlarımızı, Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören'in sunduğu "Hayata Değer Katmak" adlı semineriyle buluşturduk. Yoğun ilgi bizleri sevindirdi. Bu çalışmalarda yalnız olmadığımızı görmek de ayrıca bizleri memnun etti." diye konuştu.

Midyat Gündem Com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER