Necip Karakaya, Konseri Düzenlendi

Yaman, “Mardin’de Kültür ve Sanat Programları Tüm Hızıyla Devam Edecek”

Necip Karakaya, Konseri Düzenlendi

Necip Karakaya ile Aşk Hikayesi Konseri Düzenlendi

Yaman, “Mardin’de Kültür ve Sanat Programları Tüm Hızıyla Devam Edecek”

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, şehirde kültür ve sanat organizasyonlarında dolu dolu programların olacağını söyledi.

 Yaman, “İlimizde sanatın her dalının sergilenmesini ve sanatla yoğrulan gençliğin oluşmasını istiyoruz” dedi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında programlarını sürdürüyor. Bu bağlamda” Necip Karakaya ile Aşk Hikayesi” isimli konser düzenlendi. Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan etkinliğe Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’ın yanı sıra protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Salonun dolu olduğu programda Sanatçı Necip Karakaya aşkı en güzel şekilde anlattı.

Programın ardından bir açıklama yapan Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, güzel bir konseri sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Yaman, “İlimize yakışan kültür ve sanat organizasyonlarına devam etmekteyiz. Bu akşam düzenlediğimiz konser ile sanatçımızdan aşkın her halini en anlamlı bir şekilde dinledik. Gerek şiirler ile gerekse müzikler ile güzel bir geceyi icra ettik. Vatandaşlarımız da bu güzel geceden mutlu ayrıldılar” dedi.

Büyükşehir Belediye olarak etkinliklerin süreceğini müjdeleyen Yaman, “Amacımız sanatın her dalını ilimizde sergilenmesini sağlamaktır. Büyükşehir Belediye olarak şehrimizi her yönüyle geliştirmekle birlikte kültür ve sanatta da güzel çalışmalar yapmak istemekteyiz. Bu nedenle tüm planlamalarımızı yaptık. Birçok kültür ve sanat etkinliğini kentimize hediye edeceğiz. Her yaştan her kesimden hemşehrimiz sanatı en güzel şekilde yaşayacak. Etkinliklerimizde vatandaşlarımızın beklentilerini gözeten bir yapıda oluyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE