Midyat Belediyesi 'Tam Bana Göre Festival'inde

Midyat Belediyesi, 16-21 Kasım tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek olan 'Tam Bana Göre Festival'inde Midyat’ın tanıtımına katkı sunacak.

Midyat Belediyesi 'Tam Bana Göre Festival'inde

Mardin’in Midyat İlçe Belediyesi, 16-21 Kasım tarihleri arasında Ankara'da Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenecek olan 'Gençlik ve Yerel Yönetimler' temalı 'Tam Bana Göre Festival' adlı organizasyonda Midyat’ın tarihi, turistik, el sanatları, tüm güzelliklerini, değerlerini tanıtacak ve yöresel ürünlerinden ikram edilecek.

AK Partili Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Ankara'da düzenlenen böylesine kapsamlı organizasyonunda Midyat adına yer alacak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Midyat Belediyesi olarak davet üzerine biz de Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'nde olacağız. 16 Kasım'da birbirinden önemli değerlerimizi, tarihi, kültürel, sanatsal başta olmak üzere tüm lezzetlerimizi Ankara'ya taşıyacağız. Midyat Belediyesi olarak A-29 numaralı standımızla sizlerle birlikte olacağız. Tüm misafirlerimizi standımıza bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Google News'e Abone Olunuz

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2021, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER