Derik Devlet Hastanesi’nden Bir İlk

Mardin İl Sağlık Müdürlüğümüze bağlı

Derik Devlet Hastanesi’nden Bir İlk

Derik Devlet Hastanesi’nden Bir İlk

Mardin İl Sağlık Müdürlüğüne Derik Devlet Hastanesinde Skopi Cihazı ile Kapalı-Açık Kemik ameliyatları yapılmaya başlandığı bildirildi.

Derik Devlet Hastanemizde görevli Ortopedi Uzmanımız Operatör Doktor Necmettin Turgut tarafından yapılmaya başlandığı kaydedildi.

İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Saffet Yavuz; Bu tür başarılı ameliyatların Derik Devlet Hastanesinde yapılması hem Müdürlüğümüz, hem de Derik halkımız adına mutluluk ve gurur verici bir durum olduğunu söyledi.

Yavuz, “Sağlık Bakanlığımız tarafından, Derik Devlet Hastanesi Skopi Cihazı ile Kapalı-Açık Kemik ameliyatları yapılamaya başlandı. Ortopedi Uzmanımız Operatör Doktor Necmettin Turgut tarafından yapılacak. İl Sağlık Müdürlüğü olarak, sağlık hizmetlerini halkımızın ihtiyaçlarına göre en yakın ve en verimli şekilde sunmak için çalışıyoruz. Ben ve tüm idareci arkadaşlarım gece gündüz demeden, tüm gayretlerimizle hizmet halkımız için vermeye çalışıyoruz. Tek temennimiz halkımızın sıkıntı yaşamadan en iyi şekilde sağlık hizmeti almasını sağlamaktır.’’ Şeklinde konuştu.

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 17:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Talihan Ekinci
Talihan Ekinci - 2 yıl Önce

Derik Devlet Hastanesinde Bir İlk Daha Vardı Hımmm Neydi O Hah Hatırladım Soruşturma Ne Oldu Acaba Hırsız Ve Arsızlar Yakalandımı Derik Devlet Hastanesinde Yapılan İhaleler Yapılan Yolsuzlıklar Neden Araştırılmıyor

SIRADAKİ HABER