Hava Radar Rampasına Düzenleme

Mardin Büyükşehir Belediye’si Hava Radar Rampasına Düzenleme çalışmalarına başladı.

Hava Radar Rampasına Düzenleme

Hava Radar Rampasına Düzenleme

Mardin Büyükşehir Belediye’si Hava Radar Rampasına Düzenleme çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediye Hava Radar Rampası olarak bilinen bölgede de çalışmalarına devam ediyor. Daha önce Dikey Bahçe Projesiyle beğeni kazanan Büyükşehir Belediye, orta refüj ve kaldırımları da vatandaşların istekleri doğrultusunda yeniliyor. Çalışmalar bittikten sonra şehrin en göz alıcı yerlerinden birisi ortaya çıkacak

Hedefimiz yaşanılabilir Mardin

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman, “Mardin’de belediye çalışmaları konusunda başarıyla yolumuzda ilerliyoruz. Hemşehrilerimizin arzu ettiği bir Mardin için tüm çalışanlarımız saat mefhumu gözetmeksizin çalışmaktadır. Hava Radar Rampası da bu bağlamda güzelleşiyor. Bölgede daha önce bitirdiğimiz Dikey Bahçe Proje vatandaşlarımızın en uğrak yerlerinden birisi olmuştu. Şimdi ise kaldırım ve refüj yenilemesi yapıyoruz” dedi.

Bölge daha da güzelleşiyor

Çalışmaların sona ermesiyle yolun daha da güzelleşeceğine işaret eden Yaman, “Bölgede kaldırım ve refüj yenilemesi ayrı bir hava katacak. Özel bir çalışma uygulanan projede şehrimize gelen turistlerin geçiş güzergahı olması hasebiyle de bizlere kazanımlar sağlayacak. Buna benzer projeler ile ilimizde güzellikleri yaşatmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Midyat Gündem Com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER