Mardin Değişimiyle Örnek Olacak

Yaman, yaşanabilir bir Mardin için tüm birimler ile gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Mardin Değişimiyle Örnek Olacak

Mardin Değişimiyle Örnek Olacak

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman,  yaşanabilir bir Mardin için tüm birimler ile gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi kentin daha güzel ve yaşanabilir olması amacı durmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Tüm birimler il genelinde projelere can vermek için sahada çalışmalarına devam ederken, daire başkanları ile yapılan toplantılar ile şehrin geleceği inşa ediliyor. Bu bağlamda daire başkanları ile yapılan toplantıda açıklama yapan Vali Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Mardin halkının hak ettiği projelerin süreceğini müjdeledi.

 ‘Beklentilere cevap veriyoruz’

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “Kentimizi vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verecek bir şekilde yeniden inşa ediyoruz. Görevde olduğumuz 10 ay içinde hiçbir zaman vatandaşlarımızdan kopmadık. Onları dinleyerek ilimizin sorunlarını kentimizin gerçek sahiplerinden dinledik. Projelerimize hemen can vermek içinse hızlı bir yol haritası çizdik. Yaptığımız çalışmalarla kentimiz adeta bir şantiye alanına döndü.  Mardin, Belediye çalışmalarıyla neredeyse çığır atladı” dedi.

‘Sorunlara anında müdahale’

Yaman şöyle devam etti: “İlimizin güzel geleceğini inşa etmek için profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Gördüğümüz ve duyduğumuz tüm aksaklıkları hemen masaya yatırıyor çözüm için çalışmalarımıza başlıyoruz. Daire başkanlarımız ile tüm projelerimizi hassasiyet ile devam ettiriyoruz. İnanıyoruz ki ilimiz yakın bir zamanda kabuğunu kıracak ve değişimiyle örnek olacak”

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 21:57
YORUM EKLE