Mardin’de Hayvan Hastanesi Açılacak

Mardin’e tam teşekküllü hayvan hastanesi açılacak

Mardin’de Hayvan Hastanesi Açılacak

Mardin’de Hayvan Hastanesi Açılacak

Mardin Büyükşehir Belediyesi şehirde hayvanların daha iyi ortamlarda olması ve bakımlarının en iyi şekilde yapılması için çalışmalarını sürdürüyor. Hayvan barınağında yapılan çalışmalar ile dikkat çeken Büyükşehir Belediye, hayvanların ameliyatlarına olanak sağlayacak bir binanın yapımına başladı. Kısa bir zamanda bitirilmesi düşünülen binada, ameliyat olanaklarının hepsi yer alacak.

Mardin Valisi ve Büyükşehri Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, şehirde sokak hayvanlarını önemseyen bir yapıda olduklarını, hayvanların ameliyatlarını en son teknolojilerle yapmak için Hayvan Hastanesi’nin temelini attıklarını söyledi.

Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman,  “Amacımız sokak hayvanlarının en iyi şekilde barınağımızda ağırlanmasıdır. Büyükşehir Belediyemizin her yönüyle yaptığı çalışmalar vatandaşlarımızca beğeni kazanmaktadır. İlimizin gelişimi ve değişimi için 1 yıl içinde sağladığımız olanaklar ile Mardin’de güzel şeyler olmaktadır yediden yetmişe tüm hemşehrilerimizin mutluluğu hedefiyle yaptığımız çalışmalar takdir görmektedir. Bizler sokak hayvanları hususunda da ciddiyetle çalışmakta örnek uygulamaları hayata geçirmekteyiz. Hayvan ameliyathanesi de bunlardan birisidir” ifadesini kullandı.

Mardin’e tam teşekküllü hayvan hastanesi açılacak

Ameliyathane ile en zor ameliyatların bile gerçekleştirilebileceğinin altını çizen Yaman, “Son zamanlara hayvan barınağımızda yapılan çalışmalar birçok ilde örnek gösterilmeye başladı. Fedakar ekibimi gerçekleştirilen operasyonlar ile sokak hayvanları sağlığına kavuşuyor. Bitireceğimiz hayvan hastanesinde ekipmanlarımız daha da gelişecek ve tam teşekküllü olarak hizmet vereceğiz” diye konuştu. 

Midyat Gündem Com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER