Midyat'ta, Yol ve kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor

Midyat ilçesinde Yol ve kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor

Midyat'ta, Yol ve kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor

Mardin'in Midyat ilçesinde yol ve kaldırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

 

Midyat ilçe genelinde asfalt serim, kaldırım ve yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

İhtiyaç duyulan bölgelerde imara uygun yeni yollar açılarak yaya ve araç trafiği rahatlatırken, altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yolların bakım ve onarım çalışmaları da planlı bir şekilde yürütüyor. Bu kapsamda Mardin Caddesi Olarak Bilinen Seyfettin Güneştan Caddesi ile 1.Cadde olarak Bilinen Dr. Alaattin Aslan Caddesinde sıcak asfalt çalışması yapıldı. Ayrıca kilit parke kaldırım çalışması gerçekleştiriliyor.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, yol çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Şahin, “Şehir merkezinde ve yaylalarımızda sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarımızla yolları yenilerken, yeni yollar açmaya da devam ediyoruz. Amacımız, hemşerilerimize daha güvenli, kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamak. Şehrimizde belirlediğimiz ihtiyaçların yanı sıra mahalle muhtarlarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri de değerlendirerek çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 13:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
KIBRIS GAZİSİ MEHMET EMİN ERKAL YAYVANTEPE KÖYÜ MAH VA
KIBRIS GAZİSİ MEHMET EMİN ERKAL YAYVANTEPE KÖYÜ MAH VA - 4 ay Önce

TABİKİ KAZAMIZDA YAPILMASI GEREKEN EKSIK PİLAN VE PROJELERIN MİDYATIN DAHAHADA GELİŞLEME VE DEYER KAZANMASI EN DOĞAL HAKKIMIZDIR SEÇILEN BAŞKANLAR VE ADAYLAR SADECE KOLTUĞU KAZANMAK DEYIL ÇOK ÇALIŞIP DEYERVE RIZA KAZANMASI HER TÜRLÜ İHTİYACLAR İÇIN GÖNÜLLER FETHEDILMELİ RABBİMIN SELAMI ÇALIŞIP ÇABALAYANLARIN ÜZERINDE OLSUN.Mhttps://fb.watch/8k-3EvZNLt/LLER

SIRADAKİ HABER