Midyat’ta yol yenileme çalışmalarına başlandı

SON DAKİKA HABERLERİ Midyat Belediyesi, temizlik hizmetinin yanı sıra yol ve çevre düzeni konusunda yürüttüğü çalışmaları hem merkezde hem kırsal mahallelerde sürdürüyor.

Midyat’ta yol yenileme çalışmalarına başlandı

MARDİN -Vatandaşların ulaşım konusunda sorun yaşamaması amacıyla aralıksız süren çalışmalar kapsamında tespit edilen eksiklikler de giderilerek yeni yollar hizmete sunuluyor.

Kış şartları nedeniyle yapımına ara verilen Mardin - Midyat, Midyat-Batman Şehiriçi geçişleri kaldırım, bordür ve orta refüj çalışmalarına yeniden başlandı.

Yapımına kış şartları nedeni ile ara verilen çalışma alanlarını inceleyen Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat’ın daha güzel yollara kavuşması için yol yapım çalışmalarının ihtiyaç duyulan tüm mahalle ve sokaklarda devam edeceğini söyledi

Başkan Şahin, "Hayata geçirdiğimiz hizmetlerle ilçemiz hızla gelişip büyürken, hemşerilerimizin daha konforlu ve güvenli yollarda seyahat etmeleri için yeni yol açım, asfaltlama, kilit parke yol ve kaldırım çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Hizmetleri, önem ve aciliyet sırasına göre değerlendirerek en kısa sürede yerine getiriyoruz. Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte ekiplerimiz, yetkili firmalar çalışmaları tamamlamak adına büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Bu projede desteklerini esirgemeyen Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürümüz Savaş Bayındır ve üstyapı başmühendisimiz Murat Altunç’a Midyat halkı adına şükranlarımı sunarım.” Dedi.

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 23:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Sarvan
Ahmet Sarvan - 1 yıl Önce

Allah razı olsun inşAllah. Kangren haline gelmişti. Belediye Başkanı Veysi Şahin’in çok büyük emek ve çabalarıyla oldu. Ayrıca eski Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu Buda teşekkürler.

Ferit Aytaç
Ferit Aytaç - 1 yıl Önce

Allah kim bu memleket için bir çivi çaksa ondan rabbim razı olsun inşAllah

SIRADAKİ HABER