Başkan Şahin’den özel bireylere tekerlekli sandalye desteği

- Mardin’in Midyat ilçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, özel bireylerin yaşam şartlarını kolaylaştırmak ve toplum içerisinde yer almalarını sağlamak için de ayrıca özel bir çaba sarf ediyor.

Başkan Şahin’den özel bireylere tekerlekli sandalye desteği

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'in katılımıyla düzenlenen törende, proje kapsamında 14 engelli vatandaşa günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla tekerlekli sandalyeler verildi.

Belediye Başkanı Şahin, engellilerin bütün ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirterek, “Bu çalışmamız aralıksız sürecek. Her zaman engellilerimizin yanında olmaya çalışacağız. Bizler sadece belediyecilik hizmeti yapmıyoruz. Aynı zamanda hislerinizi de göz önünde bulundurarak sosyal belediyecilik alanında hizmet üretiyoruz. Bu proje kapsamında 14 engelli vatandaşa günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla tekerlekli sandalyeler verildi ve verilmeye devam edilecek.” Dedi.

Tekerlekli sandalye alan vatandaşlar, Midyat Belediyesine teşekkür etti.

Başkan Şahin’in kendilerine yönelik yaptığı çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren özel vatandaşlar da, “Bizleri unutmayan başkanımıza teşekkür ediyoruz. Başkanımız Veysi Şahin ve emeği geçen belediye personeline teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Midyat belediyesi önündeki anıt parkta düzenlenen tekerlekli sandalye dağıtım törene, AK Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış, Kadın Kolları Başkanı Muazzez Acar, Belediye Başkan yardımcıları Abdurrahim Çelik, Masum Cengiz, Ali Alptekin ve engelli vatandaşların aileleri katıldı.

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2023, 11:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halime Yenigün
Halime Yenigün - 2 ay Önce

Çok güzel emeklerinize sağlık olsun. Tebrik ederim.

SIRADAKİ HABER