Midyat Belediyesi Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Mardin'in Midyat ilçesinde Midyat Belediyesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Midyat Belediyesi Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Gece-Gündüz çalışmalarına aralıksız devam eden Midyat Belediyesi Ekipleri Tarihi Kentin Temiz olması için elinden geleni yaptı.

Midyat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı gece ekipleri Tarihi kentin  ana arterleri ile sokak  ve caddelerinde yeni iş günü   öncesi genel temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin çalışmalarla ilgili olarak yaptığı açıklamada;

‘’Bizim için çalışmanın memleketimize hizmet etmenin saati yok...

Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı gece ekiplerimiz kentimizin ana artelleri ve caddelerinde yeni iş günü   öncesi genel temizlik çalışmalarını gerçekleştirdi...

Bu mübarek beldede yaşıyor olmak, bu beldenin insanlarına hizmet eden bir belediye başkanı olmakla da sorumluluğumuzun arttığının bilincindeyiz. Seçildiğimiz günden bu yana büyük bir heyecanla sürdürdüğümüz hizmet yarışını, Midyatlı kardeşlerimizin ve ilçemizi ziyaret eden misafirlerimizin  bu kurban bayramını en güzel şekilde yaşamaları için de kararlılıkla sürdürüyoruz.

Tarihi Kent Midyat'ımızı sürekli tertemiz tutmak amacıyla gece gündüz devam ettiğimiz çalışmalarımız, Kurban Bayramı’nda daha da artarak devam etti.. Bayramın manevi yönüne yaraşır şekilde yaşanmasına yönelik tüm tedbirlerimizi alarak ilçede  Kurban satış ve kesim yerlerimiz belirlenmiş, buralardaki aksaklıklara anında müdahale etmek için personelimiz görevlendirilmiştir. Bayram süresince başta fedakâr temizlik çalışanlarımız olmak üzere, zabıtamız ve saha personelimiz görev başında çalışmalarına aralıksız devam ettik.'' Dedi.

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2023, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER