Midyat'ta Uğurlu Auto Glass, Oto Cam Hizmete Girdi

Midyat ilçesinde Uğurlu Auto Glass, Oto Cam yetkili Servisi Güneydoğu Oto Cam hizmete girdi.

Midyat'ta Uğurlu Auto Glass, Oto Cam  Hizmete Girdi

Midyat'ta Uğurlu Auto Glass, Oto Cam  Hizmete Girdi

MİDYAT - Mardin’in Midyat ilçesinde Uğurlu Auto Glass, Oto Cam yetkili Servisi Güneydoğu Oto Cam hizmete girdi.
 

Midyat Sanayi Sitesinde, yıllardır oto yedek parça tedarik hizmeti sunan Güneydoğu Ticaret, Dünya’nın seçkin otomobil markalarının orjinal ve muadil yedek parçaları ile birlikte oto bakım ürünleri satışa sunmakta. Petlas ve Starmaxx lastiklerinin bayiliğinindi de hizmet veren Güneydoğu Ticaret, olarak bünyesine dünyaca ünlü, kendini kanıtlamış Uğurlu Auto Glass, yetkiliği bayiyi olarak Oto Cam, sektörüne el attı.
 
Mardin Çevreyolu No: 135/1 Midyat adresindeki, merkezde Petlas ve Starmaxx lastiklerinin bayiliğini de yapmakta olan, Güneydoğu Ticaret, Oto Cam, konusunda ürün gamına yenisini ekledi.
 
Mesut Demirdağ ve Mecit Kahraman ortaklığı ile kurulan bu merkezde ise Güneydoğu Oto Cam, Lastik, Akü ve Jant, toptan ve perakende satışına ek olarak, Güneydoğu Oto Cam olarak faaliyetini yürütülecek.
 
Güneydoğu Ticaret, yetkilisi Mesut Demirdağ, otomotiv sektördeki öncülüğünün devam edeceğini vurgulayarak, yerli ve ithal oto camlarının kapı cam lastikleri ve tüm kaskolu araçların camları özenle ile yapılacağını kaydetti.
 
Demirdağ, şöyle konuştu: “Petlas ve Starmaxx lastiklerinin bayiliğini de yapmaktayız. Oto lastiğin Akü ve Jant, toptan ve perakende satışına ek olarak Uğurlu Auto Glass, Oto Cam, konusunda ürün gamını genişlettik. Güneydoğu Oto Cam ile daha hızlı ve pratik çözümler için bu çerçevede oluşturulan Oto Cam değişim taleplerinizi hızlı çözüm, zamandan tasarruf ederek hizmet vermekteyiz. Ekibimiz camın sökülmesi, eski cam kırıklarının ortadan kaldırılması ve yeni camın takılması sürecini özenle gerçekleştirmektedir. Aracınız ister kaskolu ister kaskosuz olsun, değişim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Merkezimizde otomobil, otobüs, kamyon, kamyonet, minibüs, traktör, iş makinası camlarının ve dikiz aynaları en kısa sürede özel ekipmanları değişimini gerçekleştirilmektedir. Güneydoğu Ticaret olarak Midyatlıların ve bölgeniz hizmetindeyiz. “diye konuştu. 
 
Güneydoğu Oto Cam hayırlı olmasını diler, işyeri ortakları Mesut Demirdağ ve Mecit Kahraman ortaklarına bol kazançlar dileriz.

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 07:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER