İSTANBUL (AA) - Mitsubishi Electric, özel garanti servisi, orijinal parçalar ve önleyici bakım ile asansörlerinde 25 yıla varan sorunsuz yüksek verimli çalışma performansı sunduğunu bildirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Mitsubishi Electric'in asansörleri yenilikçilik, enerji verimliliği, güvenlik ve konfor bakımından dünyanın en yüksek standartlarına uygun.

Minimum parça sarfiyatı ve alan tasarrufu dahil olmak üzere birçok faydayı bir arada sunan şirket, geliştirdikleri asansör çözümleriyle karbon ayak izini ve toplam maliyeti azaltmaya yardımcı olurken binaların LEED (Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik) sertifikasyon sürecini de destekliyor. Yapay zeka destekli, hızlı ve güvenli asansörler üreten Mitsubishi Electric asansör ve yürüyen merdiven sistemlerinin Türkiye'deki tek yetkili satış ve bakım firması olan AG MELCO, birçok önemli projede yer alıyor.

- "En kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz"

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen AG MELCO Genel Müdürü Ufuk Bayam, şunları kaydetti:

"Mitsubishi Electric olarak geliştirdiğimiz asansörlerle dünya çapındaki yüksek teknolojili şehir yapısının gelişimine ve genişlemesine katkıda bulunurken mimarlara ve şehir planlamacılarına yenilikçi bina tasarımları için yeni seçenekler sunuyoruz. Asansör işletimini ve sistem etkinliğini iyileştiren, yüksek enerji tasarruflu dikey taşımacılık sistemlerine katkıda bulunmak için sürekli olarak yeni ve benzersiz teknolojiler hayata geçiriyoruz. Ürün gamımızda yolcu asansörlerinden ev içi asansörlere, yük asansörlerinden hastane ve panoramik asansörlere kadar geniş bir çözüm ağı bulunuyor. Tasarım, satış pazarlama, montaj, bakım onarım ve modernizasyon başlıkları altında ise en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Japon kriterlerine uygun dünya standartlarında hizmet performansımızla çalışmaya devam edeceğiz."

-25 yıla varan sorunsuz çalışma süresi

Sağlam tasarımları ve önleyici bakım sayesinde Mitsubishi Electric asansörleri çok az onarım gerektiriyor. Markanın imzasını taşıyan asansörler, yıllık en fazla bir arıza ile sektör ortalaması 3-10 arası olan bu konuda da iddiasını ve başarısını kanıtlıyor. Bakımların düzenli yapılmasına bağlı 25 yıla varan sorunsuz çalışma performansıyla, asansör sistemleri bina sahiplerinin ürünlerinin maksimum çalışma süresine sahip olduğundan emin olmalarını sağlıyor.

- Arızaları en aza indiren üstün teknoloji

Mitsubishi Electric'in asansörleri bakım, onarım, yenilikçilik, enerji verimliliği, güvenlik ve konfor bakımından dünyanın en yüksek standartlarına uygun olmasıyla öne çıkıyor, minimum parça israfı ve arızaları en aza indiren üstün teknolojisiyle öne çıkıyor.

MRL asansörleri herhangi bir makine dairesine ihtiyaç duymadan çalıştığı için hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de kompakt tasarımı ile yer avantajı kazandırıyor. ELENESSA dişlisiz asansör serisi, asansör başına yıllık birden az arıza çağrısı hedefi sunan bakım planları ile birinci sınıf taşıma konforu sağlıyor. MRL ürünlerinin kullanım ömrünü üst düzeye çıkaran düşük arıza bildirimleri, güvenilirlik konusunda da garanti veriyor. Mitsubishi Electric, ayrıca MRL asansörleri için izleme hizmetleri de sunuyor.

- 7/24 hızlı ve kaliteli teknik servis

Güvenlik ve kalite kriterlerine sıkı sıkıya uyan Mitsubishi Electric, standart Japon hizmet prosedürlerini de her zaman taahhüt ediyor. Teknisyenler ve mühendisler, eğitim tesislerinde Japonya'dan sertifikalara sahip kıdemli teknik mühendisler tarafından eğitiliyor. Lojistik merkezi, beklenmedik arızaları çözmek için çok kısa sürede yedek parça temini sunarken çağrı merkezine 7/24 ulaşılabiliyor.