Park Hastanesinden Gazeteciler Günü Nedeniyle Check-up hizmeti

Mardin’de görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerine yönelik ücretsiz Check-up hizmeti sunuldu.

Park Hastanesinden Gazeteciler Günü Nedeniyle Check-up hizmeti

Park Hastanesinden Gazeteciler Günü Nedeniyle Check-up hizmeti

Mardin’de görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerine yönelik ücretsiz Check-up hizmeti.

Mardin’de 2009 yılından beri sağlık alanında hizmet sunan Özel Mardin Park Hastanesi, kentte görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcilerine 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ücretsiz Check-up hizmeti sundu.

Hastanenin Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz koordinatörlüğünde gerçekleşen Check-up etkinliğine basın çalışanları büyük ilgi gösterdi.

Mardin Park Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, Gazetecilere yönelik ücretsiz Check-up etkinliğini iki yıldır düzenlediklerini ve geleneksel hale getirdiklerini söyledi.

Ersöz,  şöyle konuştu: “Halkın haber alma hakkını zor şartlar altında yerine getiren basın mensupları kamuoyunu gelişmelerden haberdar etme adına önemli bir kamu görevini yerine getiriyorlar. Mardin’de görev yapan basın mensuplarımızın sağlıklı bir bedene sahip olmaları ve bunu sosyal yaşamlarına da pozitif anlamda yansıtabilmeleri açısından kurumsal olarak bir nebze de olsa katkıda bulunmak istedik. Kar, Kış demeden kamuoyunu doğru bilgilendirmek için gecesini gündüzüne katan, mesai mefhumunu gözetmeden görevini yapmaya çalışan gazeteciler, kendilerine fazla zaman ayıramıyor. Geçen yıl gazetecilik mesleğini gerçekleştiren basın mensuplarına yönelik Check-up uygulamasını bu yılda tekrar ederek bir gelenek haline getirdik. Mardin Park Hastanesi olarak; basın mensuplarımıza bu günümüzü ayırarak onları Check-up’tan geçirme kararı aldık. Misafirimiz olan gazetecilerimizi yöneticilerimizin şahsında bugün ağırlıyor olmaktan ve ilgili tetkikleri uyguluyor olmaktan dolayı son derece mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bütün gazetecilerimize bundan sonraki yaşamlarında da tıpkı bugünkü gibi sağlıklı bir yaşam diliyoruz. Basın mensuplarımıza hastanemizin kapıları her zaman ardına kadar açıktır” dedi.

Yoğun bir çalışma temposu içerisinde görevini yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Gazeteciler ise, memnuiyetlerini dile getirirken kendilerine yönelik check-up uygulaması için halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz ve Özel Mardin park hastanesi yönetimine teşekkür ettiler.

Selahattin Erol

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER