Savur Ak Gençliği Sinan Sadebal'a Emanet

AK Parti Savur İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Sinan Sadebal mazbatasını AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı'dan aldı.

Savur Ak Gençliği Sinan Sadebal'a Emanet

Bu zorlu görevi devralan Sinan Sadebal'a başarı dileklerini ileten İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Atlı, "Sinan kardeşimizin bu önemli görevi dava bilinci ve şuuruyla başarılı bir şekilde yöneteceğine inancım tamdır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere verdiği büyük önem çerçevesinde bizlerde hedeflerimiz doğrultusunda durmadan ilerlemeye devam edeceğiz"


AK Parti Savur İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Sinan Sadebal, "Genel Merkezimizin takdirleriyle şahsıma tevdi edilen bu önemli görevi inşallah yönetimimizle koordineli bir şekilde yapacağımız başarılı çalışmalarla taçlandırcağız. İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'nın şahsıma tevdi edilmesinde büyük katkıları bulunan başta Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sayın Eyyüp Kadir İnan’a, İl Başkanımız Sayın Faruk Kılıç'a, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Tarık Atlı'ya, İlçe Başkanımız Sayın Ensari Kavak'a şükranlarımı sunuyorum. AK Parti herkesin olduğu gibi genç kardeşlerimizin de çabalarıyla başarıdan başarıya koşmaktadır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz gençleri yedek kulübesinde değil, İlk onbirde görmek istiyoruz." deyimine binaen kapımızın herkese açık olduğunu, görev almak isteyen her gencimize kapıların sonuna kadar açık olduğunu belirtmek isterim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER