Savur Kaymakamı Kaya, Sürgücü’de incelemelerde bulundu

- Mardin’in Savur İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Kaya, Sürgücü kırsal mahallesinde incelmelerde bulundu.

Savur Kaymakamı Kaya, Sürgücü’de incelemelerde bulundu

Savur İlçe Kaymakamı ve Muhammed Kaya, ilçenin Sürgücü Mahallesinde bulunan eski Belediye binasında yapılan yenilememe çalışmalarını inceledi. Burada açılacak olan Diyanet Gençlik Merkezindeki tadilat çalışmalarını yerinde inceleyip bilgi aldı.

Devlet olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını kaydeden Kaymakam Kaya, Gençlerin burada sosyal ve kültürel alanlarda vakit geçirebilecekleri güzel bir mekâna dönüştürüleceğini söyledi.

Kaymakam Kaya, " Belediye binasının Diyanet Gençlik Merkezine dönüştürülerek, içerisinde Spor Alanı, Kütüphane, Ders Çalışma Alanı, Dinlenme ve Sohbet Odası olacak” dedi.

Hem ilçe merkezinde hem de mahallelerimizde sık sık ziyaretlerde bulunduğunu kaydeden Kaymakam Kaya, “vatandaşlarımız ve esnaf kardeşlerimizle bir araya geliyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımızın fikirleri yönetim olarak bizim için çok önemli. Onlarla sohbet edip beraber olmak ve onlardan gelen talepleri karşılamak adına yaptığımız ziyaretleri ve istişareleri önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarına çare olabiliyorsak onları mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize" dedi.

Kaymakam Kaya ve beraberindekiler daha sonra, tarihi Ahmet Ağa Konağı ve tarihi Cami’yi ziyaret etti.

www.midyatgundem.com

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2022, 14:24
YORUM EKLE