AK Parti Mardin İl Kongresine Hazırlanıyor

İl Kongresi hazırlıklarına günler öncesinden yapmış olduğu hummalı çalışmalarla başladı.

AK Parti Mardin İl Kongresine Hazırlanıyor

AK Parti Mardin İl Kongresine Hazırlanıyor

AK Parti Mardin İl Teşkilatı Mart ayında yapılması planlanan fakat tarihi netleşmeyen İl Kongresi hazırlıklarına günler öncesinden yapmış olduğu hummalı çalışmalarla başladı.
 

Önceliklerinin, şartlar ne olursa olsun ülkesi ve milleti için günde sadece dört saatini dinlenmeye ayıran Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Mardin adına en güzel şekilde karşılamak olduğunu dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “Kongre hazırlık çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yaparak her zaman hazır olduğumuzu, AK Parti Mardin Teşkilatlarının her bir ferdinin liderinin arkasında nasıl dimdik durduğunu herkese göstermek istiyoruz. Çünkü AK Parti kadroları teşkilatlanmada kendini tüm dünyaya kanıtlamış en birikimli örgüttür. Bu konuda Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a müteşekkiriz”.

AK Parti Mardin İl Olağan Kongresi’nin her haliyle kusursuz olması gerektiğini belirten İl Başkanı Eri, “Cumhurbaşkanımızın hoşgörü şehri Mardin’den Türkiye ve dünyaya önemli mesajları vermesini bekliyoruz. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımızın Mardin’e vermiş olduğu önemi biliyoruz. Bizlerde inşallah kongrenin yapılacağı salona giden tüm güzergâhı bayrak ve pankartlarla donatacağız. Kongre salonumuzu da farklı bir versiyonla hem görsel açıdan mükemmel olmasına özen göstereceğiz. Hem de tüm hemşerilerimizin katılımını en sağlıklı bir şekilde sağlamak için araç, ulaşım kolaylığı, ilkyardım gibi argümanları seferber edeceğiz”.

Eri, “Bir dünya liderini karşılayacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Bunun ağır yükünü ve sorumluluğunu taşıyoruz. Allah liderimize ve halkımıza karşı bizleri mahcup etmesin’’.

Selahattin Erol / Mardin Arena

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 17:22
YORUM EKLE