Başkan Yanılmaz'dan, Başkan Şahin’e ziyaret

- AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Midyat Belediyesini ziyaret etti.

Midyat Gündem
Başkan Yanılmaz'dan, Başkan Şahin’e ziyaret

MARDİN - AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, ana hizmet binası önünde Belediye Başkanı Veysi Şahin ve Belediye personeli tarafından karşılandı. Yanılmaza, çiçek ve 26 numaralı adının yazılı olduğu Midyat Belediyespor forması hediye edildi.

Midyat Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Belediye Başkanı Veysi Şahin ve meclis üyeleriyle meclis solundan bir araya geldi.

Başkan Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yürüttükleri ve yapacakları çalışmalar hakkında Yanılmaz'a bilgiler verdi.

Yanılmaz, insan yaşamının ana merkezinin hoşgörü olduğuna inandıklarını belirterek, hoşgörü merkezi Midyat'ta bulunduğunu söyledi.Midyat'ta yapılan restorasyon ve kültür sanat çalışmalarının sadece Midyat'ta değil dünyaya örnek olacak çalışmalar olması gerektiğini kaydeden Yanılmaz, "Midyat'tan bütün dünyaya hoşgörüyü, sevgiyi, muhabbeti, birlikte yaşama ve inanma kültürünü yaymalıyız. Midyat bu özellikleri ile örnek bir ilçemiz. Yine bu özellikleri ile kendisinden bahsedilen bir ilçemizdir." dedi.
 

Yanılmaz, Başkan Şahin’in ilçede yaptığı çalışmalar için teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, İlçe Başkanı Atilla Yarış, Kadın Kolları Başkanı Muazzez Acar, Gençlik Kolları Başkanı Hekim Aslan, hazır bulundu.

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2021, 00:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER