HÜDA PAR’dan Oda başkanlarına ziyaret

HÜDA PAR Midyat ilçe Başkanlığı’ndan bir heyet Midyat’ta faaliyet yürüten oda başkanlarına ziyarette bulundu.

HÜDA PAR’dan Oda başkanlarına ziyaret

HÜDA PAR’dan Oda başkanlarına ziyaret


HÜDA PAR Midyat ilçe Başkanlığı’ndan bir heyet Midyat’ta faaliyet yürüten oda başkanlarına ziyarette bulundu.


HÜDA PAR Midyat İlçe Başkanı İsa Altunkaynak başkanlığındaki heyet geçtiğimiz günlerde seçimleri yapılan Esnaf ve Sanatkârlar ile Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Heyet, önce Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına seçilen Rıfat Direkçi’yi ziyaret etti.

Ziyarette Midyat esnafının süregelen bazı sorunlarını Direkçi’ye aktaran Altunkaynak,parti olarak sorunların çözülmesi konusunda her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Esnaf odası olarak Direkçi’den bu konuda aktif rol alması gerektiğini ifade eden Altunkaynak esnafların sorunlarını çözmek için bir platform kurulması gerektiği önerisinde bulundu.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Direkçi ise, tek ihtiyaçlarının her kesimden çalışmalarına verilecek destek olduğunu, her konuyu ve sorunu istişare ile çözebileceklerini ve bunun için Oda olarak her türlü çabayı göstereceklerini ifade etti.

Güven tazeleyen Ayyıldız’a hayırlı olsun ziyareti

HÜDA PAR heyeti daha sonra yapılan son seçimle güven tazeleyerek tekrar  Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olan Mehmet Zeki Ayyıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Midyat Şoförlerinin ve araç sahiplerinin en önemli ihtiyaçları olan Araç muayene istasyonu ve organize sanayinin kurulması gibi sorunların bir an önce giderilmesi konusunda Oda başkanlarının aktif olarak çalışma yapmaları gerektiğini söyledi. Sadece seçimden seçime değil her zaman Midyat halkının hizmetinde olunması gerektiğini belirten Altunkaynak,parti olarak ta her zaman destek vereceklerini ifade etti.

Ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür eden Ayyıldız,görevde bulunduğu süre zarfında Midyat için bir çok girişimde bulunduğunu ve bazı sorunların çözüldüğünü belirterek,var olan sorunları çözmek için ise herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini, münferit olarak değil birlikte hareket edilmesi gerektiğini söyledi.


 

Midyat Gündem Com

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER