Muharrem İleri, AK Parti’den Midyat aday aday adaylığına başvurdu

Muharrem İleri; AK Parti’den Midyat Belediye Başkan aday adayı olmak için adaylık başvurusunda bulundu.

Muharrem İleri, AK Parti’den Midyat aday aday adaylığına başvurdu

İstanbul Midyatlılar Sosyal Yardımlaşma Ve Kültür Derneği Başkanı Siyasetçi İşadamı Muharrem İleri; AK Parti’den Midyat Belediye Başkan aday adayı olmak için adaylık başvurusunda bulundu.

Midyat’ta bir süre vatandaşlar ile bir araya gelen İleri’ye yoğun ilgi oldu.

Kalabalık bir grupla AK Parti Midyat ilçe binasına gelen Muharrem İleri, burada bir süre partililerle sohbet ettikten sonra adaylık başvuru dosyasını ilçe başkan vekili Atilla Yarış’a teslim etti.

Muharrem İleri parti binasında yaptığı kısa açıklamada, "31 Mart yerel seçimlerde Midyat Belediye Başkanlığı aday adaylığına başvurumuzu yaptık. Midyat’ta hizmet etmeye geliyorum. Allah hayırlısını etsin. Midyat’ta yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarıyla, ciddi projeleri ortaya koyabilmek için Belediye Başkanlığına birlikte yönetim anlayışıyla aday adayı oldum. Aday adaylığım başta ülkemize sonra da Midyat’ımız ve hayırlı olsun." İfadelerini kullandı.

AK Parti Midyat İlçe Başkan Vekili Atilla Yarış ise, “bütün aday adaylarımıza başarılar diliyoruz. Midyat ilçemize kim daha fazla katkı yapacaksa rabbim onun yolunu açık etsin” dedi.

AK Parti Midyat İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Urazin, Gençlik Kolları Başkanı Veysel Gökçe ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

Muharrem İleri Kimdir?

İstanbul Midyatlılar Sosyal Yardımlaşma Ve Kültür Derneği Başkanı Siyasetçi İşadamı Muharrem İleri; 1961’de Mardin Midyat’ta doğmuş, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Midyat’ta tamamlamıştır. 1981 yılında İstanbul’da ticari hayata atılmış ve halen kurucusu olduğu şirketlerin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üyelik ve yöneticilik yapmakta olan Muharrem İleri evli ve dört çocuk babasıdır. 

Selahattin Erol

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 15:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Celal Bayar
Celal Bayar - 4 yıl Önce

Hayırlı olsun

Halit Alma
Halit Alma - 4 yıl Önce

Hayırlı Olsun

Ziya Doğan
Ziya Doğan - 4 yıl Önce

Muharrem Kardeşime hayırlı ve uğurlu olsun inşAllah.

Ata Saylık
Ata Saylık - 4 yıl Önce

Hayırlı olsun rabbim hayırlara vesile kılsın amin, selam ve dua ile

Estel Mutfak Lalesi
Estel Mutfak Lalesi - 4 yıl Önce

Hayırlı olsun inşAllah

Veysi İvenç
Veysi İvenç - 4 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın inşAllah

Nezir Demircan
Nezir Demircan - 4 yıl Önce

Muaharrem Kardeşim,okuyunca inanamadım.Sevincimin ölçüsünü bir Allah bilir.Seni yakından tanıyan hemşehrin ve arkadaşın olarak bana gururlanmak ve bol dua ile desteklemek düşüyor.Umarım ki,çok anlamsız dünyevi güçlerle senin gibi samimi,içten ve merhametli birinin önü kesilmez.Acımasız siyasi heveslerime sert bir fren yapmıştım ama seninle tekrar gaza basmak boynumuzun borcu olur.İtıraf edeyim ki senin şahsın için değil,sadece Allah ve memleketim için yanında durmak istiyorum.Rabbim muvaffak eylesin,yetkililerin bu konuda insaf ve adalet ölçülerinin öncelikleri olması temennilerimle.

Hakan Gür
Hakan Gür - 4 yıl Önce

Midyat’a yeni bir soluk getireceğini düşünüyorum. Hayırlı olsun