Yarış, AK Parti’nin önceki dönem ilçe başkanlarını ziyaret ediyor

Midyat Güncel Son Dakika Haberleri... AK Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış, önceki dönem ilçe başkanlarına ziyaret etmeye devam etti.

Yarış, AK Parti’nin önceki dönem ilçe başkanlarını ziyaret ediyor


Midyat Güncel Son Dakika Haberleri... AK Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış, önceki dönem AK Parti İlçe Başkanı Edip Demirdağ, önceki dönem AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Çelebi ve önceki Midyat İlçe Melih Güneştan’ı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret etti.

Önceki dönem ilçe başkanlarını ziyaretinde hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış, AK Parti’nin bir dava partisi olduğunu, Türkiye’ye dair büyük hayalleri olan bir ekip tarafından kurulduğunu kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çok büyük projeler kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Yarış, ilçe teşkilatlarının da bu süreçte önemli hizmetler yaptıklarını dile getirerek şöyle devam etti: “İlçe teşkilatlarının kurulmasında büyük emek veren ve bu zamana kadar büyük bir özveriyle çalışan önceki dönem ilçe başkanlarımıza ve görev yapan tüm teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. Tüm başkanlarımız ilçemize ve partimize önemli hizmetler ve katkılar sundular. İlçemize, önemli hizmetlerin gelmesi için büyük gayretleri oldu. Bundan sonra da omuz omuza vermek, birbirimize destek olmak için. Başkanlarımızın tecrübelerinden, birikimlerinden yararlanıyoruz. Bu dava içerisinde bu güzel ülke için yapacak daha çok işimiz var. Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte uzun ve millete hizmet aşkıyla çıktığımız bu yol nihai zaferle sonuçlanacak. Bizi bu davadan, yolumuzdan döndüremeyecekler.” diye konuştu.

AK Parti önceki dönem Midyat İlçe Başkanı Edip Demirdağ

AK Parti önceki dönem Midyat İlçe Başkanı Melih Güneştan

AK Parti önceki dönem Midyat İlçe Başkanı Hüseyin Çelebi

Selahattin Erol

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
HIZIR YAVUZ
HIZIR YAVUZ - 2 yıl Önce

Ak Parti İlçe Başkanı olarak eski Başkanları ziyaret etme nezaketinde bulunan Atilla YARIŞ'ı tebrik ederim bu güzel davranışını takdir ediyorum

Dr.Nihat ÖZKAN
Dr.Nihat ÖZKAN - 2 yıl Önce

Canım Atila Başkanım
Bu güzel başarını tebrik eder seni muhabbetle kucaklarım
Hayatında yaptıkların herzaman seni ileriye taşımasını umut ediyor başarılarının devamını dilerken yükseklerden korkanlar büyük başarılara asla imza atamazlar.
Büyük başarılar ancak senin gibi güzel ve yüreği temiz insanlara nasip oluyor
Bu kadirşinas zarif düşüncen gelecek genç nesillere örnek teşkil eder
Eski Başkanlara dostlarımada buradan selam olsun
Allah yar ve yardımcınız olsun
Dr.Nihat ÖZKAN
Sağlıkla mutlulukla huzurla kalın inşAllah

Hakan Yıldırım
Hakan Yıldırım - 2 yıl Önce

AK Parti Eski İlçe Başkanların ziyaret ederek güzel olmuş. Size yakışanı yaptınız. Tebrikler