İSTANBUL (AA) - Finansman çeşitliliği ile ülke ekonomisini fonlamayı sürdüren Türkiye Finans, tüm bireysel müşterileri için yüzde 1,96’dan başlayan rekabetçi kâr payı oranlarıyla ihtiyaç ve taşıt finansmanı imkanları sunuyor.

Türkiye Finans'tan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarını yeri zamanı olmadan karşılamaya devam ediyor.

Ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla finansman desteğini arttıran Türkiye Finans, tüm bireysel müşterileri için avantajlı koşullarla ihtiyaç ve taşıt finansmanı kampanyaları sunuyor.

Yüzde 1,96’dan başlayan rekabetçi kâr payı oranlarıyla 2023’te geri ödeme imkanına sahip olan kampanyalardan faydalanmak için 30 Kasım Çarşamba gününe kadar başvuru yapmak yeterli oluyor.

Yıl sonu gelmeden avantajlı koşullarla müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenen finansman seçeneklerinde, 36 aya varan vadeler ve yüzde 1,96’den başlayan kâr payı oranları ile ihtiyaç finansmanı, 48 aya varan vadeler ve yüzde 1,99’dan başlayan kâr payı oranları ile de taşıt finansmanı çözümleri yer alıyor.

Herkesi avantajlı koşullarla araç sahibi olmaya teşvik eden taşıt finansmanı sıfır ve 2. el olmak üzere tüm araçlarda geçerli oluyor. Türkiye Finans şubelerinin yanı sıra Türkiye Finans'ın internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden de finansman kampanyasına başvuru yapılabiliyor. Üstelik başvuru için görüntülü görüşme ile dakikalar içerisinde Türkiye Finans müşterisi olunabiliyor.

Türkiye Finans’ın ihtiyaç finansmanından faydalanan müşterileri ATM, mobil şube ve internet şubesinden gerçekleştirdikleri EFT/Havale işlemleri için ücret ödemiyor. 8 bin 700 anlaşmalı ATM’den aynı ay içerisinde tek seferde 500 TL'ye kadar olan tüm para çekme işlemlerini komisyon ücreti ödemeden gerçekleştirebilen müşteriler, Aidatsız Happy Zero kartları ile “bonus” ve “ekstre indirim” kampanyalarına ücretsiz olarak katılabiliyor.