TÜRKKEP 2023 Yılı Bölgesel Bayi Toplantılarını Gerçekleştirdi

- Türkiye’de e-dönüşümün lider kuruluşu olan TÜRKKEP, 2023 Yılı Bölgesel Bayi Toplantılarını gerçekleştirdi. İstanbul, Denizli ve Ankara’da düzenlenen toplantılara çevredeki 30’dan fazla ilde hizmet veren 80’e yakın başvuru merkezi katıldı.

TÜRKKEP 2023 Yılı Bölgesel Bayi Toplantılarını Gerçekleştirdi

Kaliteli ve etkin hizmet anlayışı, inovasyon odaklı çalışan Ar-Ge merkezi ve geniş bayi ağı ile Türkiye’de e-dönüşüm pazarının lider kuruluşu olan TÜRKKEP, 2023 Yılı Bölgesel Bayi Toplantılarını gerçekleştirdi. 10 Mart 2023 tarihinde İstanbul, 14 Mart 2023’te Denizli ve 21 Mart 2023 tarihinde Ankara’da düzenlenen toplantılara, çevredeki 30’dan fazla ilde hizmet veren 80’e yakın başvuru merkezi katıldı. TÜRKKEP Genel Müdürü Olcay Yıldız’ın sunumuyla başlayan toplantılar; satış, çağrı merkezi, pazarlama ve yazılım departmanlarının yöneticileri tarafından yapılan sunumlarla devam etti. TÜRKKEP Genel Müdürü Olcay Yıldız sunumunda; 2022’de başarılan hedeflerden ve 2023 yılı fırsatlarından bahsederken, TÜRKKEP’in iş ortaklıkları ve bayi kanalı tarafında genişleyen mevcut ekosistemi ve kamuda yaşanan gelişmeler hakkında detaylı bilgiler verdi. 

SON 4 YILDA YÜZDE 388 BÜYÜME

2022 yılında kamu kurumları ve meslek odalarının yanı sıra e-ticaret, teknoloji ve pazaryeri gibi sektörlerin lider markalarıyla gerçekleştirilen iş ortaklıklarıyla, TÜRKKEP’in pazar lideri konumunun daha da güçlendiği vurgusu yapılan toplantılarda; 2023 yılında ortaya çıkan yeni fırsatlar ve hedefler ele alındı. Toplantıda; son 4 yılda yüzde 388 büyüme gerçekleştiren TÜRKKEP’in, 2023 yılıyla birlikte son 5 yıllık toplam büyüme hedefinin yüzde 800 olduğu vurgulandı.  

NASIL TÜRKKEP BAYİSİ OLABİLİRİM?

TÜRKKEP, son 4 yılda yüzde 388 büyürken, Türkiye genelindeki 150’den fazla TÜRKKEP Başvuru Merkezi de aynı oranda büyüme kaydetti. Pazar lideri konumundaki TÜRKKEP’in yetkili başvuru merkezi olmak; bayilerin marka değerinin ve prestijinin artmasına da imkân sağlıyor. TÜRKKEP önümüzdeki süreçte İstanbul, Antalya, İzmir, Konya, Kayseri, Balıkesir, Ankara, Erzurum, Bursa ve Sivas illeri başta olmak üzere bayi ağını daha da genişletmeyi hedefliyor. TÜRKKEP Başvuru Merkezi olmak için başvuru yapmak ise oldukça kolay. TÜRKKEP tarafından geliştirilen ürün ve hizmetleri bulundukları bölgede tanıtmak ve TÜRKKEP’li olma ayrıcalığıyla markasını büyüterek gelirini artırmak isteyenler, https://turkkep.com.tr/bayi-basvuru-formu/ adresinde yer alan formu doldurarak ön başvurularını hızlı bir şekilde yapabiliyor.

TÜRKKEP HAKKINDA

E-dönüşüm sektöründe Türkiye’nin yerli girişim sermayesiyle kurulmuş ilk güven kurumu olan TÜRKKEP, 25 Şubat 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmet sağlayıcısı, 27 Eylül 2013 tarihinde ise Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından e-Fatura hizmet sağlayıcısı olarak yetkilendirildi. Dijital dönüşüm sektöründeki ilk Ar-Ge merkezlerinden bir tanesini bünyesinde barındıran TÜRKKEP, KEP ve e-Fatura hizmetinin yanı sıra kullanıcılarına; e-Tebligat | UETS, e-Yazışma Paketi (EYP), e-İmza, TÜRKKEP İmza Uygulaması, e-Saklama, e-Defter, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu, SAP Entegrasyon Uygulaması, KEP Assist, KEP İK® ve Muhaberat Yönetim Sistemi gibi çok yönlü e-dönüşüm hizmetleri de sunuyor.

www.midyatgundem.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER