Belediye Başkanı Şahin'den, Engelliler Derneğine Ziyaret

AK Partili Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat Engelliler Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Şahin'den, Engelliler Derneğine Ziyaret

Midyat Engelliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yeni Başkanı Kadri Baran ve dernek üyelerince karşılanan Başkan Şahin, dernek üyeleriyle sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Başkan şahin ile Dernek Başkanı Baran, dernek faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Dernek Başkanı Kadri Baran, derneğin genel durumu ve faaliyetleriyle alakalı Belediye Başkanı Şahin’i bilgilendirdi.

Belediye Başkanı Veysi Şahin İş başına geldiğimiz günden beri her zaman engellilerin yanında olduklarını söyledi.

Başkan Şahin, “Biz iş başarına geldiğimiz günden beri engellilerimizin yanında olduk. Bunun en bariz örneği merkezi konumundaki Belediyeye ait binayı engellilere tahsis ettik. Ayrıca, hayırsever vatandaşlarımızın ve Belediyemizin katkılarıyla tekerlekli engelli sandalyeler dağıttık ve dağıtmaya devam ediyoruz. Bundan sonrada ihtiyaçlarınız ve talepleriniz Belediyemizin imkanları dahilinde karşılanmaya çalışılacaktır. Her zaman engelli vatandaşlarımıza her türlü konuda yardımcı olacağımızı bilmenizi isterim. Yeni görevinizde başarılar diler hayırlı olsun.” Diye konuştu.

Başkan Kadri Baran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Belediye Başkanımız Sayın Veysi Şahin'in derneğimizi ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Engellilerimizin istek ve sorunlarını dinleyerek çözümleri ile ilgileneceğini belirtiler. Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ve üyelerin mutlu olduğu ziyaret için kendisine çok teşekkür ederiz” dedi.

Midyat Engelliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Baran’ın vefatı nedeniyle yapılan seçimin sonucunda, derneğin kurucuları arasında bulunan ve kardeş Kadri Baran yeni başkan olmuştu. 

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2021, 09:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Onat
Hasan Onat - 2 yıl Önce

Engellilere tahdis ettiğiniz, bina için çok teşekkür ederim. Ayrıca engelli araçları dağıttığınız için Allah sizlerden razı olsun inşAllah.

Hasan Aydın
Hasan Aydın - 2 yıl Önce

Engelleri aşmak hayatlarını kolaylaştırmak için her zaman engellilerin yanında olan Belediye Başkanımız Veysi Şahin’e sonsuz teşekkürler…

SIRADAKİ HABER