Pakmaya İle Şimdi Mayalı Poğaça Ve Mayalı Kekler Zamanı

Mayanın Uzmanı Pakmaya İle Şimdi Mayalı Poğaça Ve Mayalı Kekler Zamanı

Pakmaya İle Şimdi Mayalı Poğaça Ve Mayalı Kekler Zamanı

Mayanın Uzmanı Pakmaya İle Şimdi Mayalı Poğaça Ve Mayalı Kekler Zamanı

Mayanın uzmanı, Türkiye ve dünyanın lider gıda markalarından Pakmaya, inovatif ürünlerine yenilerini ekledi. “Kabarmayan Kek Kalmasın!” ve “Puf Puf Poğaçalar” mottosu ile yola çıkan Pakmaya, dünyada ilk kez geliştirilen Mayalı Poğaça ve Mayalı Kek Harçlarıyla mutfaklara yeni bir soluk getiriyor. Pakmaya Mayalı Kek Harçlarıyla hamur kabartma tozu ve şekerli vanilin gerektirmeden, harika kabaran, içi nemli ve yumuşacık kekler yapılırken; Pakmaya Mayalı Poğaça Harcıyla puf puf, lezzetli mi lezzetli poğaçalar vaat ediyor.

Pakmaya tarafından geliştirilen, dünyada ilk ve tek mayası içinde kek harcı, hamur kabartma tozu ve şekerli vaniline ihtiyaç duymadan, doğal maya ile kek yapılmasını sağlıyor. Sade ve Kakaolu olmak üzere iki çeşit olarak satışa sunulan Pakmaya Mayalı Kek Harcı, doğrudan una ekleniyor ve 10 dakikada mayalanıyor. Pakmaya Mayalı Kek Harçlarıyla yapılan kekler, diğer keklere nazaran mayasından gelen içi nemli ve yumuşak yapısı sayesinde uzun süre tazeliğini koruyor.

Mayalı Harçlar serisinin bir diğer yenilikçi ürünü Pakmaya Mayalı Poğaça Harcı, klasik ev poğaçalarına lezzet ve pratiklik getiriyor. Mayası içinde Pakmaya Mayalı Poğaça Harcı doğrudan una ekleniyor. Pakmaya Mayalı Poğaça harcıyla yapılan poğaçalar puf puf kabarırken farklı iç malzemeleriyle çeşitlendirilebiliyor, yeni tarifler denemeye ilham veriyor.

Helal gıda sertifikasına sahip, koruyucu katkı maddesi içermeyen Pakmaya Mayalı Poğaça ve Kek Harçlarıyla güven ve afiyetle tüketilecek mayalı poğaçalar ve mayalı kekler hazırlayabilirsiniz. Mayalı harçlarla yapabileceğiniz yüzlerce tarife  adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE