Yollardaki Çalışmalar beğeniliyor...

Yaman; kırsal mahallelerde biten yol çalışmaları ile örnek yolların ortaya çıktığını söyledi.

Yollardaki Çalışmalar beğeniliyor...

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman; kırsal mahallelerde biten yol çalışmaları ile örnek yolların ortaya çıktığını söyledi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi yollar konusunda başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Kentin kaliteli asfalt ile tanışması için projelerini yapan Belediye rekorlar kırıyor. Kırsal mahallelerde de yapılan yol çalışmaları her kesimin beğenisini alıyor. Bitirilen kırsal mahalle yolları ise Avrupai bir havaya bürünüyor.

Mardin’de değişimin her yönüyle sağladıklarını dile getiren Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “İlimiz çalışmalarımızla adeta bir şantiye alanına dönmüştür. Projelerimizle kentimizin çehresini ise değişmektedir. Yakın bir zamanda bitirilmesi planlanan çalışmalarımız şehrimizin imajını değiştirecek ve mutlu insanların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Biz projelerimizde yol çalışmalarına büyük önem verdik. Bu nedenle kırsal mahallelerimiz dahil olmak üzere yollarda milat denilecek işlere imza attık” dedi.

Kırsal mahallelerde bitirilen yolların ardından vatandaşlar tarafından büyük beğeni aldıklarını aktaran Yaman, “Kırsal mahallelerimiz beton asfalt ve sathi asfaltla tanışarak kent merkezi konforuna kavuştu. Bitirilen yollarımız ise hemşehrilerimizin takdirini kazandı. Kırsal mahallelerimizin yolları da Avrupa standartlarının üstüne çıktı. Biz ilimize güzellikler katmayı sürdüreceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 12:47
YORUM EKLE