İSTANBUL (AA) - Casper’ın en yeni telefonu VIA F30 Plus, 50 megapiksel kamerasıyla dikkati çekiyor.

Casper'dan yapılan açıklamaya göre, teknoloji de dahil olmak üzere tüm trendler neredeyse her gün biçim değiştiriyor. Uyum sağlamak isteyen tüketicilerin beklentileri arttıkça Casper, teknoloji trendlerinin sınırlarını zorluyor. Hızlı kullanım ve geniş depolama opsiyonları ile Casper’ın yeni akıllı telefonu VIA F30 Plus, kullanıcılarına birçok avantaj vadediyor.

Trendlere ve teknoloji modasına uyum sağlayan yeni akıllı telefon Casper VIA F30 Plus, biri 50 MP olmak üzere 3 arka kamerasıyla kullanıcıların profesyonel fotoğraflar çekebilmesi için geliştirildi.

12 GB’a kadar yükseltilebilen RAM özelliği ve 128GB hafızası ile binlerce fotoğraf ve videoyu depolama imkanı sunan Casper VIA F30 Plus, gerçekçi ve profesyonel çekimler yaparken bu unutulmaz anların ayrıntılarını 6.5 inç ekranında sinematik görüntüleme imkanı sunuyor.

Yapay zeka destekli 3 arka kamerası ile etkileyici ve profesyonel fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyan Casper VIA F30 Plus’ın 50 MP ana kamerasının yanı sıra 2 MP makro lensi 4 cm’e kadar yakın mesafeden, gözden bile kaçabilecek ayrıntıları yakalıyor. Aynı zamanda 2 MP Bokeh lensinin odaklaması sayesinde portreler çekmek kolaylaşırken selfieseverler için de 8MP ön kamera sunuluyor.

Casper VIA F30 Plus akıllı telefon, kaliteli çekim modları ve profesyonel çekim yapmak isteyenler için Pro modları ile fotoğrafların tüm detaylarını ayarlamayı herkes için daha ilgi çekici hale getiriyor. Kullanıcıların çektiği tüm unutulmaz anılarını yeniden yaşıyormuşçasına izleyebilmeleri için ise sunulan sinematik görüntüleme deneyiminin yanında 5000 mAh güçlü bataryası, 11 saat boyunca kesintisiz video izlemek için kullanılabiliyor.

Casper VIA F30 Plus akıllı telefonu 8.5 mm inceliği ve özel arka kapak efekti ile trendlere uyumlu modern hatlara sahip olarak tasarlayan Casper, Android 12 ile tüm güncel özellikleri de kullanıcılarına sağlıyor. 12nm 8 çekirdek işlemci ile 1.6GHz hızına sahip akıllı telefon, çoklu görevlerde maksimum hıza ulaşması hedeflenerek geliştirildi.

Kullanıcılar, ultra hızlı kullanım yaparken 128GB dahili hafızası sayesinde çektikleri yüksek çözünürlüklü 25 bin fotoğrafı, 24 saatlik 720P videoyu ve 13 saatlik 1080P videoyu da rahatlıkla Casper VIA F30’da depolayabiliyor.