Yeşilli’de doğal gaz çalışması devam ediyor

Mardin’in Yeşilli İlçesinde Doğal gaz alt yapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Yeşilli’de doğal gaz çalışması devam ediyor

Yeşilli belediyesi ve Akmercan doğal gaz firması tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında Tepebaşı, Gül mahallesi, Karşıyaka mahallesinden sonra Bahçebaşı mahallesinde doğal gaz çalışması başladı.


Yeşilli İlçe Belediye Başkanı Hayrettin Demir, İlçemizde devam eden doğal gaz çalışmaları kapsamında Tepebaşı, Gül ve Karşıyaka mahallesinden sonra Bahçebaşı mahallesinde doğal gaz çalışması başlandığını söyledi.


Doğal gaz borusu döşemesi ardından evlere doğal gaz çekimi için önümüzdeki günlerde çalışmalar başlayacağını ifade eden Başkan Demir,” İlçemizde doğal gaz kullanımını yaygınlaştırmak için titiz bir çalışma yapıyoruz. Devletimiz ve hükumetimizin desteği ile Yeşilli ilçesinde doğal çalışmaları bütün hızı ile devam ediyor. İlçemizde şu ana kadar 4 mahallemiz doğal gaza kavuştu. Şimdi sıra Şirinevler mahallesine geldi. Daha önce sadece büyük şehirlerin konforunu yaşadığı doğal gaz artık Yeşilli halkımızın hizmetindedir. Hayırlı olsun. ”ded

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şehmus Onat
Şehmus Onat - 1 yıl Önce

Midyat'ta Doğalgaz çalışmalarına ne zaman başlanacak? AK Mercan, bahaneler üreterek neden kazı çalışmalarına başlamıyor.

Faruk Erdem
Faruk Erdem - 1 yıl Önce

Tekleşmenin sonucu bu olsa gerek, Ak mercan keyfine mi kaldık. Kış kapıda Bağlar mahallesinde yapılması beklenen doğalgaz çalışmasına neden başlanmadı.

SIRADAKİ HABER