Yeşilli’de yollar parke taşı ile döşeniyor

Yeşilli Belediyesi planlamalar çerçevesinde yürüttüğü parke taşı döşeme ve yolların asfaltlama çalışması aralıksız devam ediyor.

Yeşilli’de yollar parke taşı ile döşeniyor

Mardin’e bağlı Yeşilli İlçesinde hem kilitli parke taşı döşeme işlemi hem de yolların asfaltlama çalışması hızlandırıldı. Yeşilli ilçesine bağlı Gül mahallesinde 5 bin Bahçebaşı mahallesinde 2 bin metrekare olmak üzere toplamda 7 bin metrekare kilitli parke taşı döşemesi yapılırken Şirinevler mahallesinde ise asfalt çalışması bütün hızı ile devam ediyor.


Gül ve Bahçebaşı mahallesinde 7 bin metrekare parke taşı döşendi
 

Yeşilli İlçe Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Göreve geldiğimiz günden bu yana var gücümüzle başlattığımız yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ettiğini söyledi. 
 

Bu kapsamda ilçemize bağlı Gül mahallesinde 5 bin Bahçebaşı mahallesinde ise 2 bin metrekare olmak üzere toplam 7 bin metrekare kilitli parke taşı döşemesi yaptıklarını belirten Başkan Demir,”  Ayrıca Şirinevlerde asfaltlama çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Nerede eksiklik varsa orada çalışmalarımıza yoğunlaşıyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın isteklerini yerine getirerek mahallelerimizi yazın toz ve topraktan, kışın ise çamurdan etkilenmemesini sağlamaktır. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile mahallelerimiz daha modern bir hale kavuşuyor. İlçemizde bulunan bütün yollar parke taşı ile döşenecektir. Kırsal mahallelerimize de yolların bakım ve onarım çalışması devam ediyor. Belediye olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımız devam ediyor. ”dedi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER