Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri “Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum” projesi kapsamında Müftülük ve Cami ziyaretinde bulundu.

Midyat Bahçelievler mahallesinde eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerinden “Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum” projesi kapsamında İlçe Müftülüğü ile Cami ziyaretinde bulundu.

Midyat’ta, “Eğitimde Mükemmeliyet Şurası” başladı Midyat’ta, “Eğitimde Mükemmeliyet Şurası” başladı

Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri Camilerin ve din görevlilerinin toplumda önemini vurgulamak, dini değerlere saygıyı teşvik etmek ve dini hizmetlerin sunumunda kalitenin artırılması amacıyla 5 Yaş F şubesi öğrencileri Sınıf öğretmeni Aygül Günel' in eşliğinde İlçe Müftülüğü ve Hacı Kasım Altunkaynak Camiinde ziyarette bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı ortaklığıyla başlatılan, Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) projesi kapsamında gerçekleştirilen okul dışı öğrenme etkinliği çerçevesinde ''Hayalimdeki Camii'' konulu resimler Camii imamıyla ve din görevlileri ile paylaşıldı.

Program çerçevesinde İlçe Müftüsü Ergun Bulunmaz ziyaret edildi. Müftü Bulunmaz tarafından karşılanan öğrencilere hikaye kitabı okundu, çeşitli hediyeler verildi. 

Zübeyde Hanım Anaokulu müdür öğretmen ve öğrencileri, “Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum” projesi kapsamında desteklerinden dolayı ilçe Müftülüğüne teşekkür etti.