AK Parti Midyat Kadın Kolları Başkanlığına Elif Urazin Atandı

Mardin’in Midyat ilçe Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına Elif Urazin atandı.

Ak Parti Midyat 5. Kadın Kolları Olağan Genel Kongersi Kocatepe Ortaokulu salonunda yapıldı.

Kongreye, Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, Ak Parti Midyat İlçe Başkanı Melih Güneştan,  Midyat Belediye Başkan Yardımcısı Tevfik Baysal, AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hekimoğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Veysel Gökçe delegeler ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından divan kurulu üyeleri seçildi.

AK Parti Midyat İlçe Başkanı Melih Güneştan, konuşmasını yapmak için kürsüye geldi.

Güneştan, son dört seçimi birlikte geçirdiğimiz ve bu zorlu süreçte görev alan adın kolları başkanı Neşe Ergen ve yönetimine teşekkür ettiğini belirterek, “Zor bir süreç var. Kolay bir dönem değil. 2019’ yaklaşıyor. Her zamankinden daha fazla çalışmamız gereken bir dönem. Bunun için herzeminkinden çok AK Partiyi Birlik ve beraberlik içinde en üst seviyeye taşımanın gayreti içerinde olacağız. “ dedi.

Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu ise, kadınların toplumdaki önemine vurgu yaparak toplumdaki yerlerini yükseltmek bizim görevimiz olduğuna işaret etti. Nasıroğlu, “2019 seçimleri çok çok önemlidir. 2019 seçimleri için elimizden geldi gayreti, inşallah göstereceğiz. Biz bir davaya gönül vermişiz. Bu davanın bir elemanıyız. Bize ne görev verilirse verilsin yapmaya hazırız.”

Kadın Kolları Başkanlığını devreden Avukat Neşe Ergen’de, bugün AK davamızın şanlı bayrağını Elif Urazin’e devretmenin onurunu ve gururunu yaşadığını belirterek, Kendisine ve yeni yönetimine başarılar dileğinde bulundu.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına atanan Elif Urazin’de desteklerinden dolayı partililere ve emeği geçen eski yönetime teşekkür etti. Urazin, “yeni bir tarih yazman için, önümüzde çıkan bütün zorlukları azim, sağduyu ve kararlılıkla üstesinden hep birlikte geleceğiz. Ak Parti ilkelerinden ayrılmadan genel başkanlarımızın bize bildirdiği sorumluluğu bilinciyle hareket edeceğim.”

Midyat Gündem Com

Midyat Gündem Com