Özkan, JP Morgan'da terfi eden iki Türk yöneticiden biri

Gökhan Özkan ve Banu Ulutunçel, JP Morgan'da iki Türk yönetici terfi ettiler.

Özkan, JP Morgan'da terfi eden iki Türk yöneticiden biri

Dünyanın en değerli bankaları arasında yer alan ABD merkezli yatırım bankası JP Morgan'ın, yönetici terfilerine iki Türk isim de girmeyi başardı. Gökhan Özkan ve Banu Ulutunçel, terfi alarak büyük bir başarıya imza attılar.

Gökhan Özkan ve Banu Ulutunçel, JP Morgan'ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinden yönetici olarak terfi alan 52 isim arasına girerek büyük başarıya imza attılar.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) ve Harvard Business School mezunu olan ve Midyatlı hem şehrimiz ve Mardinli Ünlü Dermatoloji Uzmanı Dr.Nihat Özkan’ın oğlu olan Gökhan Özkan, 2006'dan beri JP Morgan'ın Gelişmekte Olan Piyasalar Finansal Kurumlar bölümünde görev alıyordu. Özkan, Türkiye’de son 10 yılda Garanti Bankası, Finansbank ve Yapı Kredi Bankası satış projelerinde ve en son olarak da Suudi Arabistan’daki NCB-Samba birleşmesinde görev almıştı.

Alınan terfiler ile Gökhan Özkan Global Yatırım Bankacılığı Departmanında, Banu Ulutunçel de Global Piyasalar departmanında yönetici konumuna geldi.

2020'de 29 milyar dolar net kar açıklayan JP Morgan, 465 milyar dolarlık piyasa değeri ile dünyanın en değerli bankaları arasında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 18:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdüsselam Akar
Abdüsselam Akar - 1 yıl Önce

Genç ve Mardinli başarılı bir insanı JP Morgan gibi bir şirkette üst düzey yönetici olması sevindiricidir. Gökhan Özkan'a ve Banu Ulutençel'e başarılar dilerim.

Ahmet Arslan
Ahmet Arslan - 1 yıl Önce

Çalışmak azim ve kararlılıkla olur. Tebrikler nice başarılara.

SIRADAKİ HABER