Savur İlçe Belediyesi tarafından Prof. Dr. Aziz SANCAR İlçe Devlet Hastanesinde yapılan modernizasyon, bakım ve tadilat çalışmaları nedeniyle il sağlık teşkilatı İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Muhammed KAYA ’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyareti kabul eden Kaymakam Kaya, Mardin İl Sağlık teşkilatının ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek; "İlçe Devlet Hastanemiz ilçemizin çok önemli hizmet kurumlarından biridir. Halkımızın burada rahat ve temiz bir ortamda hizmet görmesi bizim için de çok önemlidir. Bu nedenle hastanemiz her türlü desteği hak etmektedir. Yapılan tüm çalışmaların halkımıza ve sağlık çalışanlarımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Mardin İl Sağlık Müdürü Dr. Saffet YAVUZ ise, Kaymakam KAYA'ya İlçe Devlet Hastanesine verdiği destekler ve yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Dr. YAVUZ, ayrıca hastaneye sunduğu hibe ve desteklerinden dolayı AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ensari KAVAK ile Başkavak Mahallesi Muhtarı Mecit ÖZEL'e de teşekkür etti.