Kaymakam Ayrancı, Gazetecileri Uzungöl´de Ağırladı

Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı’ Mardinli gazetecileri Uzungölde ağırladı.

Kaymakam Ayrancı, Gazetecileri Uzungöl´de Ağırladı

Kaymakam Ayrancı Gazetecileri Uzungöl´de Ağırladı

Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı’ Mardinli gazetecileri Uzungölde ağırladı.

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nin (TGC) “Basın Mensupları Gönül Elçisi” projesi kapsamında Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı, Güneydoğu Anadolu Gazetecileri Uzungölde ağırladı.

Türkiye’nin birliği-beraberliği ve kardeşliği ile ilgili Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen ortak basın açıklamasının ardından, Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı tarafından Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´de ağırlanan gazeteciler, doğa harikası Uzungöl’e hayran kaldı.

Gazetecilerle yakından ilgilenen Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı, yemeğin ardından yaptığı konuşmada, basın toplumun aynası olduğunu söyledi.

Kaymakam Ayrancı, “Toplumumuza yön veren gazetecilerimizin Millet olarak Kardeşliğimizin perçinlenmesini sağlayan bu tür Sosyal Projelerde yer almalarının bizleri çok mutlu ediyor. Ülkemizin doğusu ile batısı bir ve birlik çerisindedir. Millet olarak el ele yürek yüreğe vererek ülkemizdeki güzellikleri yaşamaya ve de yaşatmaya devam etmeliyiz.” Dedi.

Geziye, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, Gönül Elçisi Proje Koordinatörü ve Gazeteci Ahmet Külekçi, Mardin, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak’tan gazeteciler katıldı.

Gazeteciler, doğa harikası Uzungöl’e hayran kaldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 23:52
YORUM EKLE