Futbolun simgeleşmiş isimleri adidas'ın Dünya Kupası için hazırladığı reklam filminde buluştu

Futbolun simgeleşmiş isimleri adidas'ın Dünya Kupası için hazırladığı reklam filminde buluştu

İSTANBUL (AA) - Spor giyim markası adidas, 2022 FIFA Dünya Kupası için hazırladığı reklam filminde futbolun simgeleşmiş isimlerini bir araya getirdi.

''Aile yeniden birlikte'' adlı reklam filminde, Lionel Messi, Karim Benzema, Achraf Hakimi, Son Heung-Min, Jude Bellingham, Pedro Gonzalez Lopez ve Serge Gnabry gibi isimlere yer verdi.

Dünyanın dört bir yanından oyuncuları ve taraftarları bir araya getiren futbolun birleştirici gücünün kutlandığı filmde futbolcuların beklenmedik bir şekilde yeniden bir araya gelerek heyecanlarını ve turnuva öncesi benzersiz hazırlıkları sergileniyor.

adidas'ın marka iletişiminden sorumlu başkan yardımcısı Florian Alt, reklam filmi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Dünya Kupası'nın başlangıcında gerçekten imkansız bir şeymiş gibi hissettiren nadir bir an vardır. Oyuncuların ve taraftarların kupayı eve getireceklerine inanarak bir araya geldiği bir zaman. Önümüzdeki ay boyunca yeni oyuncuların sahneye çıktığına, son anda talihi dönenlere, son dakika gollerine, inanılmaz karşılaşmalara ve dünya çapında yaygın kutlamaların gerçekleştiğine şahit olacağız. İşte tam da bu ruhun kampanyamızın dünyanın dört bir yanındaki taraftarlara ilham vermesini umuyoruz." ifadelerini kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER